• Tiendeveen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:00Tiendeveen 2 - HZVV 9Sportpark De Veenhoek
    10 okt. 13:30Nieuw Balinge 2 - Tiendeveen 2Sportpark Nieuw Balinge
    17 okt. 14:30Hollandscheveld 4 - Tiendeveen 2Sportpark De Oosthoek
    24 okt. 14:00Tiendeveen 2 - HODO 5 za.Sportpark De Veenhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Tiendeveen 2 - MSC/Amslod 35 - 3
  • Poulestanden Tiendeveen 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tiendeveen 222008446
    2MSC/Amslod 33201166106
    3FC Meppel 532017526
    4Noordscheschut 711003123
    5Hollandscheveld 4210114773
    6HZVV 921017433
    7Hollandscheveld 521018713
    8Nieuw Balinge 221016513
    9HODO 5 za.210147-33
    10SCN 31001014-140
    11VVAK 3200249-50
    12Elim 32002210-80
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Selectie

  • Richard Padding


    Functie: Hoofdtrainer

    Lennard Kroezen


    Functie: Elftal leider

    Raymon Slot

    Stephan Gort

    Jan Hendriks

    Jan Hendriks

    Henk Kamman

    Nick Hilberdink

    Mart Smand

    Marcel Wiltjer

    Bernd Strijker

    Jordy Finke